خانه / وام طلا / بررسی وام طلا ی بانک صادرات

بررسی وام طلا ی بانک صادرات

بانک صادرات ایران در راستای جلب رضایت مشتریان خود اقدام به ارائه وام طلای بانک صادرات یا وام حساب جاری طلایی می کند تا مشتریان بتوانند علاوه بر حفظ ارزش سرمایه اصلی خود، از بالا و پایین شدن قیمت های طلا نیز بهره مند شوند و موجودی حساب شما بتواند طی بالا رفتن قیمت طلا افزایش یابد.

بهترین مراکز ارائه دهنده وام طلا

در حال حاضر بهترین مراکز ارائه دهنده وام طلا طبق نظرات مردمی وام طلای گلدیس میباشد و بانک هایی مثل بانک ملت، بانک ملی، بانک رسالت و یا بانک صادرات اقدام به ارائه سپرده طلا به مشتریان حقیقی و حقوقی خود می کنند که هر کدام شرایط به خصوصی برای خود دارند. اما شرایط دریافت وام از بانک ها بسیار سخت و رقم وام هم تقریبا معادل 10 درصد ارزش طلا خواهد بود. مشتریانی که قصد گرفتن وام سپرده طلا را دارند مجمموعه طلای گلدیس مشاوره رایگان میدهد. و مشتریان با توجه به شرایط خود و شرایطی که بانک ها برای آنها تعیین می کنند می توانند بهترین مرکز ارائه دهنده وام طلا را برای خود انتخاب کنند.

نتیجه تصویری برای وام طلا

 البته باید توجه داشت در هر بانک ممکن است خدمات مختلفی ارائه شود مثلا در بانک رسالت در ازای گرفتن طلا از مشتریان بدون ارائه ضامن به آنها وام داده می شود اما در بانک صادرات ایران سپرده گذاران نرخ ارزی طلا می خرند که در این مورد از هزینه های دیگر برای آنها مثل هزینه ی ساخت یا هزینه های کارمزد جلوگیری می شود.

شرایط دریافت وام طلا:

اگر قصد دریافت سپرده ی طلا در بانک صادرات را دارید ما در اینجا به شرح شرایط دریافت وام طلا می پردازیم. برای دریافت وام طلا، مشتریان باید به یکی از شعب بانک صادرات که در سایت این بانک به همه ی آنها اشاره شده مراجعه کنند.

نتیجه تصویری برای وام طلا

 سپس متصدی بانک با استعلام قیمت روز هر گرم طلا، اقدام به معادل سازی به ریال میکند. در صورت تمایل مشتری و پرداخت پول از طرف او، گرم طلای 24 عیار معادل با مبلغ پرداختی وی برای او خریداری میشود و برگه گواهی حساب بر پایه ارزش طلا به مشتری ارائه می گردد. حداقل میزان پولی که شما باید نزد بانک داشته باشید باید معادل قیمت خرید 5 گرم طلای 24 عیار باشد و در غیر این صورت امکان دریافت وام برای شما وجود ندارد.

 باید توجه داشت پس از دریافت وام شما امکان بهره مندی از مبلغ پرداختی خود در قالب چک یا کارت اعتباری نخواهید بود. بلکه در صورت درخواست پول پرداختی خود باید به شعب بانک مراجعه کنید و با فروش سپرده ی طلای خود، مبلغ پرداختی را دریافت کنید. این نکته هم حائز اهمیت است که شما نمیتوانید معادل 5.5 گرم طلای 24 عیار از بانک خریداری کنید بلکه باید حتما میزان خرید شما مضرب صحیحی از یک گرم باشد.

نتیجه گیری ( از کجام وام طلا بگیریم؟)

با توجه به محدودیت هایی که بانک ها برای ارائه وام طلا دارند مانند ضامن، مبلغ کم وام، هزینه نگهداری طلا و … بهتر است که به موسسه های وام رجوع کنیم. مانند مجموعه وام طلا ی گلدیس، این مرکز بدون ضامن و هزینه های جانبی در 5 دقیقه معادل ارزش طلای شما وام پرداخت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *