()

وام طلا بانک رسالت از خبر تا واقعیت

در شرایطی که مردم در پایان سال اوضاع معیشتی نامناسبی دارند اخباری مبنی بر اعطا وام طلا بانک رسالت آنهم بدون سپرده یا وام طلا بانک رسالت به گوش می رسد پس از پرس و جوی بسیار و مراجعه به شعب بانک رسالت و جستجو در سایتهای خبری و دریافت نظرات مردم متوجه شدیم که بانک رسالت اصلا روی طلا و ترهین آن وام نمی دهد بلکه متقاضی وام پس از سپرده گذاری و طی کردن مراحل دریافت وام می تواند در صورت عدم داشتن ضامن و چک و سفته به میزان مبلغ وامش ،طلا در رهن بانک به عنوان ضامن بگذارد یعنی شرط دریافت وام داشتن طلا نیست اما در کل شرایط اعطا وام بانک رسالت به صورت زیر خلاصه می شود

بانک رسالت وام طلا

1-وام ويژه بانک رسالت 

(بدون سپرده و كارمزد) به اشخاص عادي تا سقف 400 هزار تومان و به جانبازان تا سقف 5 ميليون تومان وام اعطا می شود. شرایط دریافت این وام نیازمند یک معرف خوش حساب می باشد.

 

1- وام عادي (با سپرده) با سپرده گذاري تا سقف 20 ميليون و با حداكثر باز پرداخت 60 ماه وام داده ميشه:شرایط :حداقل سپرده گذاري 2 ماه و حداكثر 4 ماه است. به ازاي هر 1 ماه سپرده گذاري بيشتر 3 ماه به زمان بازپرداخت اضافه ميشه. به عبارتي: 1-اگر شخصی 2 ماه سپرده بذاره و دست نزنه دقيقا برابر سپرده با بازپرداخت 6 ماه به او وام تعلق می گیرد.

2- اگر شخصی 4 ماه سپرده بگذارد يك و نيم برابر سپرده با بازپرداخت 12 ماه وام اعطا می شود

3- اگر 20 ماه سپرده بگذارید تا دو برابر سپرده با بازپراخت 60 ماه وام به شما تعلق می گیرد قبل از وام دادن هم نوع شغل و ميزان دريافتي درآمد ماهيانه رو از محل كار يا بانك حقوقي استعلام ميشود و سفته و چك و ضامن ضروری می باشد. وامهای زير 10 ميليون يك ضامن و از 10 تا 20 ميليون تومان هم نیازمند دو ضامن می باشد.

اما برخی سپرده گذاران با گذشت بیش از یکسال هنوز هم موفق به دریافت وام خود نشدند برای اشنایی با نظرات مردم در مواجهه با دریافت وام  بانک رسالت روی لینک زیر کلیک کنید و نظرات مردم را در پایین صفحه جویا شوید

پس در نتیجه وام طلا بانک رسالت تنها شایعه خبری هست

اما فروشگاه طلای گلدیس به دارندگان طلا و جواهرات و سکه به میزان ۱۰۰ درصد ارزش طلا به عنوان وام طلای فوری با سپرده طلا به شرح زير اعطا مي‌نمايد:

تلفن ۴۴۲۸۴۲۹۲ ۰۲۱

*مدت زمان بازپرداخت تسهيلات طلا یک تا ۱۵ ماه مي‌باشد.

مدارك لازم جهت در یافت وام فوری با سپرده طلا به شرح زير مي‌باشد:

-اصل كارت ملي متقاضي و كپي آن -همراه داشتن طلای شما جهت اخذ وام قابل توجه تمامی متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در جهت امنیت هر چه بیشتر طلای شما در صندوقچه امانات بانک نگهداری می شوند . در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد اخذ وام با ترهین طلا منعقد می گردد.که اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم می گردد.

در صورت پرداخت هر یک از اقساط به میزان آن بخشی از طلای متقاضی به ایشان عودت خواهد شد.

لازم به ذكر است كه هنگام انعقاد قراردادوام طلا، اصل طلای وام گیرنده و کارت ملی الزامي مي‌باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۲۸۴۲۹۲ ۰۲۱یا ۴۴۲۸۴۶۸۸ و ۴۴۲۸۴۵۷۲ و ۱-۳۴-۳۴-۳۴-۰۹۱۲ و ۱-۳۹-۳۹-۳۹ -۰۹۱۲ تماس بگیرید

♦ تسهیلات (وام فوری طلا) گلدیس ♦

♦ شما میتوانید بجای فروش طلا، تسهیلات (وام طلا) برابر وزن طلای خود دریافت کنید و بعد از پرداخت اقساط ،صاحب طلای خود شوید.
1.پرداخت آنی سرمایه به وام طلا
2.عقد قرارداد رسمی
3.نگه داری طلا در صندوق امانات بانک
4.تحویل طلا با پرداخت هریک از اقساط
5.اقساط از 1 تا 12 ماه
6.بدون چک و ضامن
7.سود 2.5 درصد

 

منبع : بانک رسالت وام قرض الحسنه بدون سپرده می دهد

شرایط و جزییات وام طلا

این مطلب چقدر مفید بود?

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات / 5. تعداد آرا:

تا الان امتیازی نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.