خانه / وام طلا-وام موبایل / وام طلا / وام فوری طلا بانک ملت

وام فوری طلا بانک ملت

وام فوری بانک ملت

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی و اشتغال نا مناسب افراد و به خصوص جوانان و زوج هایی که به تازگی تشکیل زندگی داده اند، برخی موسسات اقدام به عملی بسیار شایسته و مناسب کرده اند که در ادامه به بررسی این اقدام خدا پسندانه می پردازیم.

با در نظر گیری وضعیت جامعه، بسیاری از افراد برای مقادیر کوچک و بزرگ اقدام به فروش طلاهای ذخیره و حتی زینتی خود می کنند؛ اما پس از مدتی به دلیل نوسانات شدید بازار ارز و طلا قیمت طلایشان به شدت افزایش یافته و باعث پشیمانی این افراد می شود. اما با وام طلا دیگر چنین شرایطی تجربه نخواهد شد، زیرا افراد میزان پول مورد نیازشان را دریافت کرده و طلاهای خود را نیز از دست نداده اند. مهمترین نکته در اینجا آن است که در حال حاضر بانک کارگشایی، موسسه قرض الحسنه رسالت و مجموعه طلای گلدیس در این زمینه فعالیت دارند و هر گونه خبری مبنی بر پرداخت وام طلا توسط بانک ملت شایعه و نشر اکاذیبی بیش نیست. اما در ادامه با همراهی مجموعه طلای گلدیس برایتان شرح خواهیم داد که چگونه با النگوها و گردنبندهایتان می توانید به مبلغ مورد نظرتان دست یافته و از طلاهای محبوبتان نیز جدا نشوید.

 

وام فوری طلا بانک ملت

نحوه دریافت وام فوری یا وام طلای مجموعه طلای گلدیس

مجموعه طلای گلدیس برای پرداخت وام طلا به شما قوانین زیادی ندارد بلکه بیشتر در نظر دارد تا مشکلات اغلب مردم جامعه را حل و فصل نماید. در این مجموعه شما می توانید تا حدود ۹۰ درصد سرمایه و ارزش طلای خودتان وام دریافت کنید که این موضوع می تواند خبری خوشحال کننده باشد، زیرا بانک کارگشایی چیزی تنها در حدود ده درصد ارزش سرمایه تان به شما پرداخت می کند. یعنی اگر ارزش طلاهای شما ۵۰ میلیون تومان باشد، میزان وام دریافتی تان ۵ میلیون تومان است. نکته و مزیت دیگر وام طلای مجموعه ی گلدیس نحوه باز پرداخت یک ساله الی پانزده ماهه است که کار را برایتان بسیار راحت تر کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *