()

وام طلا

امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی و گرانی طلا و دلار بسیاری از افراد به فکر دریافت وام افتاده اند. بانک های مختلفی مانند ملت؛ سپه، تجارت، صادرات و … وام هایی با عناوین مختلف پرداخت میکنند. ولی داشتن ضامن و مراحل اداری دریافت این وام ها بسیار وقت گیر و خارج از حوصله است.

البته برای دریافت اکثر وام ها هم میبایست دلیلی داشت مثل وام مسکن، که برای دریافت آن مستلزم به خرید مسکن هستید و یا وام ازدواج  که آن هم با شرایط گرانی حال حاضر بسیار سخت است. ما قصد داریم وامی را به شما معرفی کنیم که دریافت آن بسیار راحت تر از وام بانک ها است. و نیازی به ضمانت شخص ندارد. ضامن وام شما طلای شما است. و شما تنها با امانت گذاشتن طلاهایتان  نزد مجموعه طلای گلدیس، میتوانید وام را روی طلایتان دریافت کنید.

دریافت این وام دیگر نیازی به پیدا کردن ضامن و آن همه مراحل اداری را ندارد.

مزایای دریافت وام طلا

از مهمترین مزایای دریافت وام  طلا ، حفظ طلای شما است. زیرا در این شرایط که قیمت طلا روزانه در حال افزایش است. شما سرمایه خود را از دست نمیدهید و به راحتی میتوانید وام را دریافت کنید

مدراک مورد نیاز برای دریافت وام طلا

شاید شما هم وام های دولتی و بانکی و یا قرض الحسنه را دریافت کرده اید در اکثر این موارد شما باید ضامن های معتبر داشته باشید و علاوه بر آن زمان بسیار زیادی هم صرف دریافت مقدار کمی وام نمایید. اما دریافت وام طلای گلدیس نیاز به هیچ ضامن و … ندارد و شما میتوانید در 5 دقیقه هر مقدار وام که نیاز دارید را دریافت نمایید. و تنها برای دریافت وام باید طلای خود و کارت شناسایی به همراه  داشته باشید.

وام طلا

وام طلا گلدیس

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس بگیرید

شنبه تا پنج شنبه : 02144284292

شرایط و جزییات وام طلا

این مطلب چقدر مفید بود?

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات / 5. تعداد آرا:

تا الان امتیازی نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.