()

وام فوری 98

یکی از انواع وام های بانکی، وام فوری است که در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار گیرنده قرار می گیرد. این وام ها همانند وام های مسکن یکی از پر طرفدار ترین وام ها در کشور به حساب می آیند.

وام فوری 98

بر اساس بخشنامه های بانک مرکزی بانک های دولتی و خصوصی موظف به وام و تسهیلات فوری به متقاضیان خود هستند. بدین منظور بانک ها هم شرایطی را برای دادن وام فوری گذاشته اند که مشتریان با فراهم نمودن این شرایط می توانند از مزایای گرفتن وام فوری برخوردار شوند.

اما گاهی اوقات این شرایط و سلسه فرایند دریافت وام فوری 98 آنقدر سخت و طولانی است که متقاضی از دریافت سریع آن مایوس می گردد. همانند سپرده گذاری پول برای مدتی در نزد یکی از شعبه های بانک ها. اما برای حل این گونه از مشکلات اقتصادی، بانک مرکزی نیز راهکار هایی ارائه داده از جمله اعطای وام طلای بانکی. یعنی مشتری می تواند در ازای سپرده گذاری طلا در نزد سایت وام طلا از وام فوری نیز برخوردار گردد.

وام فوری

وام فوری بانک ملت

یکی از طرح های تسهیلاتی بانک ملت برای جلب رضایت مشتریان خود اعطای وام فوری 10 میلیون تومانی است. برای دریافت این وام لازم نیست که مشتری با سپرده گذاری طلا، بتواند وام طلای بانکی آن را بگیرند و یا این که از قبل در شعبه های این بانک سپرده گذاری پولی داشته باشد بلکه در هنگام دریافت، 15 تا 18 درصد از مبلغ وام به عنوان سپرده نزد بانک نگهداری می شود.

همچنین از شروط دریافت این وام ضامن معتبر، عدم چک برگشتی، نداشتن وام تصفیه نشده و عدم بدهکاری است. این وام اولین و سریعترین نوع تسهیلاتی است که بانک ملت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. و به دلیل عدم سپرده گذاری برای اعطای آن، این وام یکی از پر طرفدار ترین وام های این بانک نزد مشتریان خود است.

 وام فوری با سفته

امروزه روش های مختلفی برای دریافت وام فوری وجود دارد از جمله وام طلا و وام سپرده گذاری پول. که مشتریان می توانند با سپرده گذاری طلا و یا پول در مرکز وام طلا نسبت به دریافت وام مورد نظر خود اقدام نمایند. اما بسیاری از مشتریان در شرایط و وضعیتی نیستند که بتوانند برای دریافت وام فوری، طلا و یا پول خود را سپرده گذاری کنند. که در این حالت استفاده از سفته برای افرادی که نیاز به وام فوری دارند می تواند بهترین راهکار باشد.

 

تولید محتوا: کانون تبلیغاتی فرمو

این مطلب چقدر مفید بود?

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات / 5. تعداد آرا:

تا الان امتیازی نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.